Wysyłka

Ile wynosi czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od produktów, które się w nim znajdują. Produkty z kategorii Handmade mogą mieć dłuższy czas realizacji, który wynosi do 14 dni roboczych. Jeśli zależy Ci na czasie prosimy o kontakt – zrobimy wszystko co się da, aby Twoje zamówienie wyszło wcześniej.

Jakie są dostępne metody wysyłki?

Dostępne metody wysyłki to wysyłka kurierem InPost lub za pośrednictwem paczkomatów (Paczkomaty InPost). Obie metody dostępne są także za pobraniem – z płatnością przy odbiorze.

Czy jest możliwa wysyłka za granicę?

Tak, wysyłamy zamówienia również za granicę. Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu wyceny przesyłki oraz podania możliwych opcji dostawy.

Płatności

Jakie są dostępne metody płatności?

Przyjmujemy płatności za pomocą portalu Przelewy24, za pobraniem oraz tradycyjnym przelewem bankowym.

Wymiana i zwroty

Jak dokonać zwrotu zamówienia?

Mają Państwo prawo zwrócić zamówienie (odstąpić od umowy) w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Prosimy o zamieszczenie formularza w paczce. Odpowiednio zabezpieczone zamówienie proszę wysłać na adres:

KenDog Maria Walkiewicz
Warszawska 16B
98-100 Łask
kontakt@kendog.pl
tel. 881774883

Nie odbieramy paczek za pobraniem. Nie ma możliwości wysyłki zwrotu do paczkomatu.

Jak dokonać wymiany?

Aby dokonać wymiany produktu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu doprecyzowania szczegółów wymiany. Prosimy o odesłanie wymienianej rzeczy na nasz adres. Do paczki prosimy dołączyć informację odnośnie wymienianego produktu oraz potwierdzenie płatności za wysyłkę zwrotną. Koszt wymiany ponosi Kupujący.

Pielęgnacja akcesorii handmade

Jak prawidłowo pielęgnować akcesoria z działu Handmade?

Akcesoria handmade należy prać w pralce w temperaturze max. 30 stopni. Najlepiej na delikatnym programie.

Nie zaleca się prać ich ręcznie ze względu na strukturę materiału. Nie należy czyścić chemicznie ani trzeć. Nie należy prasować.
Aby uniknąć zafarbowania materiały z intensywnym kolorem podszycia zalecamy wyprać przed pierwszym użyciem.