Sklep KenDog jest owocem miłości do zwierząt, wieloletniej pasji, doświadczenia w hodowli i potrzebach czworonogów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasze produkty dobierane są pod względem użyteczności, ale co najważniejsze bezpieczeństwa. Jeżeli nie jesteś pewien w co zaopatrzyć swojego czworonoga z chęcią Ci pomożemy.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która ma na celu zadowolenie klienta, ale co najważniejsze czworonoga.

KenDog powstał w 2017 roku. Pewnego dnia rzuciłam dotychczasową pracę i stwierdziłam, że chce robić to co kocham. Od dziecka to zwierzęta tworzyły moją osobowość i wypełniały każdą przestrzeń życiową. I tak też pozostało do dziś.

W 2018 roku zakupiliśmy pierwszą maszynę do szycia i tak weszliśmy w świat Handmade dla psów.

Tworzymy obroże, smycze, szelki, saszetki na smaczki i wiele innych. Nasze akcesoria charakteryzują się wysoką jakością materiałów i designerskim wyglądem. Wszystkie obroże i smycze podszywane są neoprenem, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Dodatkowo są szybkoschnące, wodoodporne i brudoodporne. Znajdziecie u Nas wzory zarówno damskie, jak i męskie – jest w czym wybierać! Wszystkie Nasze produkty testowane są przez przeróżnych psich łobuzów, brudasków i siłaczy. Oprócz handmade’u zakupisz u Nas także zabawki, gryzaki, smakołyki, karmy i inne.. Wszystko czego potrzebuje Twój pupil ! 

Stawiamy na jakość ! Oferujemy konkurencyjne ceny !

Zapraszam na Instagram oraz  Facebook