Sklep KenDog jest owocem miłości do zwierząt, wieloletniej pasji, doświadczenia w hodowli i potrzebach czworonogów. Oprócz zakupów udzielamy także porady. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasze produkty dobierane są pod względem użyteczności, ale co najważniejsze bezpieczeństwa.

KenDog powstał w 2017 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która ma na celu zadowolenie klienta, ale co najważniejsze czworonoga. Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych – zdobędziemy dla Ciebie wszystko co potrzebujesz dla zwierzaka.

Tworzymy obroże, smycze, szelki, saszetki na smaczki i wiele innych. Nasze akcesoria charakteryzują się wysoką jakością materiałów i designerskim wyglądem. Wszystkie obroże i smycze podszywane są neoprenem, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Dodatkowo są szybkoschnące, wodoodporne i brudoodporne. Znajdziecie u Nas wzory zarówno damskie, jak i męskie – jest w czym wybierać! Wszystkie Nasze produkty testowane są przez przeróżnych psich łobuzów, brudasków i siłaczy. Oprócz handmade’u zakupisz u Nas także zabawki, gryzaki, smakołyki, karmy i inne.. Wszystko czego potrzebuje Twój pupil ! 

 

Stawiamy na jakość ! Oferujemy konkurencyjne ceny !

Zapraszam na Instagram oraz  Facebook