Nowość w ofercie!

Nowość w ofercie ! Od stycznia pojawiły się w Naszej ofercie poroża jelenia. Hit na rynku gryzaków dla psów. Twój pies gryzie co popadnie ? Ma nadmiar energii ? Nie radzisz sobie z jego temperamentem ? Zwykłe gryzaki starczają na bardzo krótko ? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na chociaż jedno z tych pytań to produkt dla Ciebie. Poroże jelenia jest w 100 % naturalnym produktem. Pochodzi z ekologicznej, nieskażonej tundry Karelii. Wystarcza psu na bardzo długi okres gryzienia, zawiera mnóstwo minerałów i składników odżywczych, nie śmierdzi, ani nie kruszy się. Kup go już dziś ! (odniesienie do strony przedmiotu)

 

Dodaj komentarz

Informacje polityki prywatności

Przetwarzanie danych osobowych

Administratorem jest podmiot, który decyduje o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe.
Podmiotem tym jest firma KenDog Walkiewicz Maria z siedzibą w Łasku przy ulicy 9 Maja 71/23.
Dane osobowe pozyskiwane są podczas rejestracji użytkownika oraz zapisu na Newsletter.
Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach:
wysyłki bezpłatnego Newslettera
do realizacji zamówień i działań marketingowych
do obsługi zgłoszeń i zapytań
do kontaktu w celach związanych ze świadczeniem usług
do wystawienia faktury VAT – w przypadku wybrania tej opcji
monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników
dopasowania ofert zgodnie z uprzednio przeglądanymi przez Ciebie treściami
zapewnienia obsługi usług płatniczych
zapewnienia bezpieczeństwa
prowadzenia badań i analiz w naszych serwisach, między innymi pod kątem skuteczności poszczególnych ofert
organizowania programów lojalnościowych
prowadzenia analiz statystycznych
windykacji należności
Do realizacji powyższych zadań potrzebujemy następujące dane osobowe: adres e-mail, imię, nazwisko, adres pocztowy, numer telefonu, nazwa firmy (jeśli posiadasz), adresu firmy, oraz numeru nip. Jeżeli wymagają tego przepisy prawa, możemy wymagać od Ciebie podania innych danych niezbędnych. Poza tymi przypadkami podanie Twoich danych jest dobrowolne.
Podczas, gdy odmówisz podania danych osobowych, nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia.
Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Twoje dane osobowe są wyłącznie przesyłane do Przelewy24 oraz firm kurierskich w celu dokonania transakcji oraz realizacji zamówienia. Nie udostępniamy Twoich danych innym firmom. Możemy przekazać Twoje dane osobowe organom publicznym walczącymi z oszustami i nadużyciami.
Zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wszelkie czynności związane ze zmianą, usunięciem i modyfikacją możesz w każdej chwili edytować w panelu klienta.