Maty chłodzące dla psów – czyli jak radzić sobie z upałami

Czas upałów to nie tylko trudny czas dla Nas, ale również dla Naszych czworonogów. Aby ułatwić pupilowi przetrwanie wysokich temperatur, należy prawidłowo dbać o jego temperaturę ciała oraz chłodzenie. Stały dostęp do wody to sprawa pierwszorzędna. Ze względu na niewielką ilość gruczołów potowych, aby obniżyć temperaturę ciała pies ziaje, traci sierść, ogranicza ruch. Oprócz zapewnienia stałego dostępu do wody, należy ograniczać pobyt pupila na pełnym słońcu – pies musi mieć chłodne miejsce w cieniu. Czasami pomagają okłady z ręczników nasączonych wodą, ale co gdy nie jesteśmy z psem cały czas lub ręcznik szybko przejmuje temperaturę zwierzęcia ? Idealnym rozwiązaniem są maty chłodzące. Jest to typ posłania, który możemy użyć w domu, w budzie lub na wyjeździe – dosłownie wszędzie. Najlepsze są takie, które nie wymagają namaczania ani dodatkowego chłodzenia. W naszej ofercie mamy maty chłodzące żelowe firmy Trixie oraz matę z nowoczesną technologią HCM – działa na zasadzie zmiany stanu skupienia.

Ogranicz ryzyko wystąpienia udaru !

Zapoznaj się z Naszą ofertą mat chłodzących – TUTAJ

Dodaj komentarz

Informacje polityki prywatności

Przetwarzanie danych osobowych

Administratorem jest podmiot, który decyduje o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe.
Podmiotem tym jest firma KenDog Walkiewicz Maria z siedzibą w Łasku przy ulicy 9 Maja 71/23.
Dane osobowe pozyskiwane są podczas rejestracji użytkownika oraz zapisu na Newsletter.
Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach:
wysyłki bezpłatnego Newslettera
do realizacji zamówień i działań marketingowych
do obsługi zgłoszeń i zapytań
do kontaktu w celach związanych ze świadczeniem usług
do wystawienia faktury VAT – w przypadku wybrania tej opcji
monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników
dopasowania ofert zgodnie z uprzednio przeglądanymi przez Ciebie treściami
zapewnienia obsługi usług płatniczych
zapewnienia bezpieczeństwa
prowadzenia badań i analiz w naszych serwisach, między innymi pod kątem skuteczności poszczególnych ofert
organizowania programów lojalnościowych
prowadzenia analiz statystycznych
windykacji należności
Do realizacji powyższych zadań potrzebujemy następujące dane osobowe: adres e-mail, imię, nazwisko, adres pocztowy, numer telefonu, nazwa firmy (jeśli posiadasz), adresu firmy, oraz numeru nip. Jeżeli wymagają tego przepisy prawa, możemy wymagać od Ciebie podania innych danych niezbędnych. Poza tymi przypadkami podanie Twoich danych jest dobrowolne.
Podczas, gdy odmówisz podania danych osobowych, nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia.
Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Twoje dane osobowe są wyłącznie przesyłane do Przelewy24 oraz firm kurierskich w celu dokonania transakcji oraz realizacji zamówienia. Nie udostępniamy Twoich danych innym firmom. Możemy przekazać Twoje dane osobowe organom publicznym walczącymi z oszustami i nadużyciami.
Zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wszelkie czynności związane ze zmianą, usunięciem i modyfikacją możesz w każdej chwili edytować w panelu klienta.